Naše historie :Naše rodina koupila první dům v roce 1997 ve Vikanticích. Dům byl bez podlah s rozbitými okny na zarostlém pozemku. V domě nefungovala elektřina, ani voda. Rekonstrukce trvala několik let a dům primárně sloužil k rekreaci našich dětí s astmatem, tedy dnes mě a mého bratra. Rekonstrukce si vyžádala nemalé prostředky a provoz domu k rekreaci má též své výdaje. Proto jsme uvolnili dům k pronájmu. Naším snem je dál opravit současnou kůlnu i stodolu včetně půdy a udělat z domu eldorádo.
K tomu nám však chybí peníze s chalupa si na to nikdy nedokáže vydělat sama.
Proto jsme v roce 2020 koupili vilku v Konici. Vilka byla v žalostném stavu, ale měla svoji bohatou historii a své kouzlo. Ve vilce postupně zprovozňujeme apartmánové byty a získané peníze z pronájmů rovným dílem dělíme mezi chalupu a naši Vilu.


Mapa ubytování


mapa

Nabízíme ubytování na dvou místech Moravy. Chalupa pro 6 osob se nachází ve Vikanticích na trojmezí Jeseníku, Rychlebských hor a masivu Kralického Sněžníku. Je vhodná přdevším k rekreaci a odpočinku.

Vila Galant s kapacitou 18 osob je ve městě Konice v okrese Prostějov. Okolí je poseté lesy a jeskyněmi, v zimě lze lyžovat v nedalekých Kladkách. Ve vile je v současné době obytný největší ze tří apartmánů.


Popis :okolí


Chalupa byla postavena přibližně ve 20.letech 20.století jako "vejminek" ke statku, který dříve stál směrem k sousedově chatě. Půlka domu je postavena z plných pálených cihel a další část domu s koupelnou a menším pokojem je z kamenného zdiva. Kamennou a zděnou část rozděluje chodba s klenutými stropy.

Vila Galant byla dřív menší přízemní dům, který patřil rodině továrníka. Továrník nechal před 2.světovou válkou přistavět druhé patro z odlehčených pálených cihel. Po revoluci byla vila rodině továrníka vrácena. Po několika letech byla Vila prodána a v rukou nového majitele začala chátrat a její hodnota strmě padala.Ceník :
Cena pobytu je uvedena přímo na kartě ubytovacího zařízení. Slevy poskytujeme pro delší pobyty a při využití objektu maximálně 3 osobami.

Kontakt na provozovatele :


kontakt
Provozovatel :       Ing. David Loviška
Ulice :                      Hostěnická 594
Město :                    Pozořice
PSČ :                        664 07
E-mail :                    loviska@seznam.cz
Mobil :                      777 987 121

reklama
© 2021 Design | Autor : CK Foxka a kolektiv | Optimlizováno pro 1024 x 768 px a více, CSS 2.0